Rozkładane sofy i inne nowoczesne rozwiązania dla domowych wnętrz

Lip 13, 2019 Remont domu

Szykujesz się na generalny remont i odświeżenie mieszkania? To idealny moment na to, by pomyśleć o zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań. W tym tekście skupię się na konkretnych przykładach na to, jak urządzić wnętrze i przede wszystkim dobrać meble, które spełnią oczekiwania na miarę XXI wieku. Prezentowane przez nas meble to przede wszystkim elementy funkcjonalne, estetyczne i wielozadaniowe, bo właśnie tego wymagamy od przedmiotów dnia codziennego. Oczywiście dobrane nowoczesne meble zapewnią komfort i wygodę, której oczekujemy w pierwszej kolejności.

Nowoczesne sofy i narożniki rozkładane z funkcją spania

 

Rozpocznijmy od salonu, który jest sercem i duszą każdego domu. Gdy go modernizujemy i staramy się wybrać meble, najważniejsze jest odpowiednie rozplanowanie przestrzeni i jej podział. Jeśli mamy do czynienia z małym metrażem domu warto pomyśleć nad meblami wielofunkcyjnymi. Stół warto kupić rozkładany, który w zależności od liczby gości może pomieścić więcej osób. To samo tyczy się nowoczesnej rozkładanej sofy czy narożnika, które mogą pełnić rolę sypialni gościnnej. Sama kanapa powinna być bardzo sprytnie zaprojektowana i dobrana. W obecnych czasach można wszelkie parametry dobrać pod swoje „widzi mi się” – od koloru przez kształt, aż po fakturę materiału. Oczywiście najlepsze salony oferują jeszcze szersze możliwości personalizacji mebli. Możemy wybrać rodzaj podłokietników i ich regulację czy wielkość zagłówków. Jeśli chodzi o nowoczesne i rozkładane sofy polecamy sklep vero.pl, w którego kolekcji Smartsofa znajdziemy kanapę dla każdego salonu ( https://www.vero.pl/kolekcja-smartsofa).

Jak zaoszczędzić miejsce?

 

Od wielu lat bolączką milionów Polaków jest brak odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie rzeczy. Tyczy się to głównie mieszkańców miast, którzy nie mogą pozwolić sobie na zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zamontowanie rozsuwanej szafy o dość dużej głębokości. Taka szafa jest wręcz idealną przestrzenią do schowania właściwie większości potrzebnych rzeczy. Jeśli brakuje nam miejsca nawet na takie rozwiązanie, to można zastosować szafę narożną, dzięki której wykorzystamy w pełni przestrzeń w którymś z kątów danego pomieszczenia. Niektórzy stosują jeszcze nowoczesne meblościanki i w pełni zabudowane ściany. Takie meble zawierają w sobie wydzieloną przestrzeń na ubrania, półki na książki, wnękę na telewizor i multimedialne centrum rozrywki, a także barek. Oczywiście tego typu elementy nie są żadnym novum na rynku, lecz czasem to sprawdzone rozwiązania z przeszłości spełnią nasze oczekiwania w zupełności!

Smart rozwiązania dla domu 

 

Urządzając na nowo wnętrze naszego domu czy mieszkania, pamiętajmy o nowoczesnych standardach i wygodzie. Warto dobrze przemyśleć i odpowiednio zaplanować oraz podzielić przestrzeń. Mały metraż może być problemem przy doborze mebli, ale starajmy się nie marnować metrów kwadratowych, tylko wyciągnąć z nich jak najwięcej. Postawmy na wielofunkcyjne i niezawodne rozwiązania o dobrej jakości.

Przez admin