Przełączniki do Terberg – samochody ciężarowe

Maj 30, 2021 Przed budową

W samochodach ciężarowych znajdziemy mnóstwo przeróżnych części. Istnieje wiele przełączników, a każdy z nich posiada jakąś funkcję. Często zastanawiamy się, co należy wymienić. Przełączniki do Terberg to najwyższej jakości części.

Różne rodzaje przełączników

W śmieciarkach Terberg znajdziemy przełączniki wykorzystywane przy wrzutnikach, które pomagają załadować śmieci. Ułatwia to pracę i sprawia, że nie jest ona aż tak ciężka, jak mogłoby się wydawać. Istnieją również przełączniki termiczne, których zadaniem jest rozłączenie obwodu elektrycznego podczas wzrostu temperatury. Ochrania on taki obwód przed uszkodzeniem lub zniszczeniem spowodowanym zbyt dużą temperaturą. Wyróżniamy też przełącznik podnoszenia szyb. Ma on za zadanie opuszczać i podnosić szyby w samochodzie, czyli je zasuwać oraz odsuwać. Klikamy tylko na przycisk i już. Możesz spotkać się również z przełącznikiem światła cofania czy też przełącznikiem świateł kierunkowskazów. W samochodach Terberg znajdziesz także przełączniki z lampką kontrolną LED.

Łatwość w pracy i konserwacji

W śmieciarkach możemy też znaleźć przełączniki do Terberg pod kierownicę. Ułatwiają one sterowanie takimi pojazdami, a co za tym idzie pracę z nimi. Samochody odbierające odpady od mieszkańców wyposażone są także w panele boczne, które mają wbudowane ergonomiczne przełączniki, a także charakteryzują się łatwym dostępem podczas konserwacji. Ponadto możemy wybierać i przełączać tryby między pojedynczym oraz łączonym. Przełączniki do Terberg posiadają też wbudowany ekran, klawiaturę oraz interfejs serwisowy. Pozwala to poddać wrzutnik diagnostyce i umożliwia odpowiednie zarządzanie systemem. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co się zepsuło i szybko rozwiążemy problem. Pozwoli to na sprawniejsze naprawy, a co za tym idzie efektywniejszą pracę. Różnego rodzaju czujniki i włączniki pomogą bezpiecznie wykonywać obowiązki i zasygnalizują w przypadku niebezpieczeństwa. Przełączniki do Terberg to łatwość pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przez admin