Jakie silniki spalinowe ma w swojej ofercie firma Lifan dla budownictwa?

Wrz 5, 2018 Przed budową

Silniki marki Lifan są coraz częściej wybierane w Polsce, ze względu na ich wysoką jakość i stosunkowo niską cenę. Jedynym dystrybutorem w naszym kraju jest firma MS Engine. Jakie dokładnie produkty można znaleźć w ofercie ich sklepu internetowego? Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Kilka słów o firmie Lifan

Mało znana w Polsce, ale bardzo często wybierana na Zachodzie – produkty firmy Lifan są z powodzeniem stosowane jako zamienniki silników innych marek, takich jak Honda, Holida, Loncin, Kipor, Pezal, Zipper oraz Kaltmann. Stawia ona przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów, walcząc tym samym ze stereotypem, że inwestycja w rzeczy wyprodukowane w Chinach jest bezsensowna i stracona.

Produkty Lifan w Polsce

Osoby, które chcą zaoszczędzić pieniądze, nie płacąc więcej jedynie ze względu na bardziej znaną markę, mogą znaleźć silniki i urządzenia Lifan w sklepie internetowym firmy MS Engine. Jest to wyłączny dystrybutor na terenie Polski. Poza korzyściami, które płyną z wyboru produktów wcześniej wspomnianego producenta, MS Engine oferuje także okres gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż hurtową i detaliczną oraz bardzo szybką i bezproblemową wysyłkę towarów.

Silniki spalinowe na benzynę Lifan

Dostępne są silniki benzynowe o różnej pojemności, mocy oraz momentach obrotowych, dzięki czemu będą pasowały do innych maszyn i nadawały się do różnych zadań. Jednym z podstawowych silników jest model GXV 140. Ma pojemność 135 cm³ i moc 5 koni mechanicznych. Waży naprawdę niewiele, bo 16 kg i uruchamiany jest ręcznie. Świetnie nadaje się jako zamiennik do silników kosiarek (pasuje do większości producentów) oraz mniejszych maszyn rolniczych, ogrodniczych czy budowlanych.

Do wyższej klasy należy natomiast model GX390. Silnik ma moc 13 koni mechanicznych i pojemność 389 cm³, waży 33 kg. Jego rozruch jest ręczny oraz elektryczny (specjalny kluczyk). Sprawdzi się w trudnych zadaniach, wymagających warunkach oraz dużych maszynach.

Silniki spalinowe na benzynę Lifan zagwarantują Ci wykonanie każdej pracy na czas, warto więc rozważyć wybór jednego z modeli. Jeśli posiadasz firmę budowlaną z pewnością zainteresuje Cię oferta dla hurtowników.

Przez admin