Siatka stalowa

Stalowe siatki ze względu na ich rodzaj mają bardzo różne zastosowanie. Mogą na przykład chronić działkę przed nieproszonymi gośćmi, służyć jako zbrojenie budowlane oraz być wykorzystywane w górnictwie. Siatka stalowa to w większości metalowe ogrodzenie lub obramowanie tworzone metodą zgrzewania, lub spawania.

Siatki zgrzewane firmy dumat.pl

Wykonane są ze stali, która jest jednym z najczęściej wykorzystywanym w przemyśle materiałów. Jednym z jej rodzajów jest stal czarna  S235JR stanowiąca stal stosowaną głównie w inżynierii budowlanej. Siatki zgrzewane dumat.pl znane są ze swojej wszechstronności w budownictwie, rolnictwie i przemyśle.

Współczesne technologie wyrobów stalowych sprawiają, że jest to obecnie najtwardszy z surowców produkcyjnych. Siatki zgrzewane dumat.pl powstają w najnowocześniejszym parku maszynowym w Mysłowicach. Proces technologiczny jest poddany szczegółowej kontroli a jakość końcowego wyrobu – skrupulatnej ocenie doświadczonej kadry inżynierskiej.

Siatki zgrzewane wytwarzane są przez połączenie długich prostopadłych prętów drucianych i połączenie ich za pomocą zgrzewania na każdym skrzyżowaniu. Wszystkie są rozmieszczone w równoległych odległościach.

Co daje nam siatka stalowa zgrzewana?

Siatka zgrzewana może posłużyć nam do rozmaitych celów. Rolnik doceni jej właściwości przy budowie klatek hodowlanych oraz kojców, człowiek budujący dom wykorzysta ją do zbrojenia bądź element wentylacyjny, przemysłowiec zaś skorzysta z jej przepustowości podczas recyklingu plastiku.

Zgrzewane siatki to też popularne rozwiązanie zabezpieczające wyrobiska górnicze. Okładziny z siatki zgrzewanej stanowią element pomocniczy obudowy wyrobiska, która chroni przed osuwaniem się.

Najczęściej jednak wykorzystywanym zastosowaniem jest ochrona. Produkt ten nadaje się do tworzenia konstrukcji i ogrodzeń w zależności od jej wymiarów, które mogą być dostosowane do potrzeb klienta.

Istota jakości produktów firmy dumat.pl tkwi także w pracownikach firmy. Techniki zgrzewania punktowego czy też innych metod łączenia prętów wymaga znajomości obsługi maszyn. Takie zadania można powierzać tylko prawdziwym specjalistom.

W firmie dumat.pl pracuje wykwalifikowany personel, który stale dba o podnoszenie jakości obsługi. Dzięki temu każdy klient czuje, że pracownicy koncentrują się na jego potrzebach i dopasowują ofertę do jego potrzeb.

Największe atuty siatek zgrzewanych dumat.pl:

  • Możliwość dostosowania arkuszy siatki do potrzeb klienta
  • Konkurencyjna cena
  • Jakość gwarantowana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę
  • Trwałość wyrobów metalurgicznych oraz gwarancja
  • Najlepsza stal wykorzystywana przy produkcji

 

Poza tym warto zwrócić uwagę na innowacje stosowane przez markę — firma kładzie nacisk na rozwój linii produkcyjnej, by każdy z towarów spełniał najwyższe oczekiwania klientów. Dlatego też tak wielu z nich wraca po kolejne produkty, co świadczy o lojalności wobec marki.

 

 

Przez admin