Terberg Matec Polska – dystrybutor pojazdów komunalnych w Polsce

Kwi 26, 2022 miasto, motoryzacja

Terberg Matec to polska firma, która zajmuje się przede wszystkim dystrybucją pojazdów komunalnych oraz ich serwisem. Oferują klientom szeroką gamę pojazdów, które idealnie sprawdzą się w pracach na rzecz utrzymania czystości w miejscach publicznych. Pojazdy komunalne stały się bardzo ważnym narzędziem, wielu miast w Polsce. Czy są one w stanie zastąpić pracę, którą dotychczas wykonywał człowiek?

Pojazdy komunalne – co to takiego?

Pojazdy komunalne to maszyny, których głównym zadaniem jest utrzymanie czystości w przestrzeni publicznej i ogólnodostępnej. Maszyny komunalne odpowiadają więc za czystość ulic, chodników, parków, lasów i deptaków, które znajdują się na terenie Polski. Pojazdy komunalne oczyszczają powierzchnie z nadmiaru śmieci, brudu, a w okresie jesiennym zbierają liście, które opadają z koron drzew. Dodatkowo, pojazdy komunalne takie jak np. śmieciarki, odpowiedzialne są za wywóz zebranych śmieci i odpadów do miejsc, w których zostaną one zutylizowane lub poddane recyklingowi. Pojazdy komunalne odciążyły ludzi, którzy dotychczas odpowiedzialni byli za utrzymanie porządku przestrzeni publicznej za pomocą własnych rąk oraz narzędzi takich jak łopaty, grabie, miotły czy taczki.

Terberg Matec Polska – oferta firmy

Oferta firmy Terberg Matec Polska jest imponująca. Każdy przedstawiciel danej gminy będzie w stanie wybrać pojazd komunalny, który spełni oczekiwania wszystkich mieszkańców wybranego miasta. W ofercie marki Terberg Matec możemy znaleźć pojazdy komunalne takie jak:

  • pojazdy komunalne ładowane od tyłu,
  • pojazdy komunalne przedniozaładowcze,
  • pojazdy komunalne z załadunkiem bocznym,
  • zautomatyzowane wrzutniki,
  • zamiatarki uliczne.

Choć oferta firmy potrafi przyprawić o zawrót głowy, warto zwrócić również uwagę na pojazd komunalny eCollect, który jest pierwszym w pełni ekologicznym pojazdem komunalnym, odpowiedzialnym za zbiórkę odpadów. Pojazd komunalny eCollect to prawdziwa perła w ofercie marki Terberg Matec!

Przez admin